Yhteystiedot

TOIMISTO

Karjalankatu 2 A, 2. kerros (hissillä)
00520 Helsinki (Alppila)


Tutustu esitteeseemme täällä


HUOM! Linkki avautuu uuteen ikkunaan. Karjalankatu 2 A, 2. kerros, hissi

Pks4H:n henkilökunta

Saara Suomäki

Toiminnanjohtaja

saara.suomaki@4h.fi /

041 432 4074

Joni Nissilä

Kehityspäällikkö, 4H-yritys

joni.nissila@4h.fi / 
050 373 7006

Mariam Umor

Nuorisotyön koordinaattori   

mariam.umor@4h.fi /
050 539 9986

Eläinpihat: Espoon Glims ja Vantaan Katrineberg


Pirta Viita 

Nuorisotyön ohjaaja 

pirta.viita@4h.fi / 
045 7831 4656

Netta Mäkisalo

Nuorisotoiminnan koordinaattori

netta.makisalo@4h.fi / 050 337 2965

Helsingin Skatan eläinpiha

Anni-Sofia Ankkuri

Yritysmentori

anni-sofia.ankkuri@4h.fi

045 7843 1531

Roosa Nissinen

Toimistosihteeri

roosa.nissinen@4h.fi

050 337 4244

Ilana Palmgren

Harrastustoiminnan assistentti

ilana.palmgren@4h.fi

+358504494762

Riina Hiltunen & 
Iiris Ryske

palsta@4h.fi

040 816 5989

********************************************************************************

Hallituksen puheenjohtaja: 
Leila Kaleva / leila.kaleva@4h.fi